Mbajtse tregera per bagazh

Shitet nga: avdi 13 Shk 11:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
shes mbajtsen per bagazh universale per çdo veture qe i ka mbajtset e veta fabrikishte gjatsore ma teper tel 044 170 898 dhe 049 170 898 viber prishtine
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim