Mbajtse tregera per bagazh

Shitet nga: avdi 19 Jan 12:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera

Mbajtse per bagazh tregera universale me lligo mercedes
per ma teper tel 044 170 898 dhe 049 170 898 dhe viber 0038649170898 gjendemi ne prishtine
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim