Mbajtse tregera per golf 4

Shitet nga: avdi 12 Pri 17:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
shes mbajtset me qels jane thulle............
per ma teper 044 170 898 dhe
tel 049 170 898 viber prishtine
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim