Mbajtse tregera per pezho 207

Shitet nga: avdi 14 Dhj 21:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
shes mbajtset,tregera per pezho
per ma teper

tel 044 170 898 dhe 049 170 898 dhe viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim