Mbajtse,tregera te aluminit 153cm gjata

Shitet nga: avdi 06 Jan 17:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
shes mbajtset te aluminite
jan prej mbajtseve ma te gjata qe egzistojn dhe ubiversale per vetura te te cilate kan mbajtset e veta fabrikishte per SHARANA,TAURANA si dhe vetura te tjera qe e kane gjersin me kulem ekstrem te gjera
ma teper
tel 044 170 898 dhe 049 170 898 dhe viber prishtine
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim