Mbajtse,tregera universale , me qels

Shitet nga: avdi 06 Jan 17:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
shes mbajtset ,tregerat per veture,universale posedojne qelsa per ma teper
tel 044 170 898 dhe 049 170 898 dhe viber
prishtine
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim