Mbajtse tregera universale

Shitet nga: avdi 10 Dhj 19:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
shes mbajtset per vetur universale per toyot.mazta dhe vetura tjera qe e kan lidhjen me shraf.bulon
per ma teper
tel 044 170 898 dhe 049 170 898 dhe viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim