Mini cooper r56 pjesa e gypekut me drita dhe aut..

Shitet nga: Liridon 25 Jan 19:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
Shitet pjesa permas e gypekut per Mini cooper r56 modeli prej 2007-2014 komplet me automat te gypekut siq shihet ne foto
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim