Mororr per fiat

Shitet nga: Genti 29 Maj 22:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
Motorr per iveko dhe fiat dukato motorri esht turbo inter kuller motorri esht ne xhendje te rreegullt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim