Motora m3

Shitet nga: Butrint 21 Mar 10:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 000 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
Shes motor te bmw's e30 m3 2.3 komplet me menjaq me instalim si dhe motor 320is komplet me menjaq me instalim.
ulse te bmw m3 e36
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim