Motorr per Audi B4 2.0E Benz Injection i plot

Shitet nga: Agron 17 Pri 09:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
Motorri eshte komplet me menjaq dhe gjitha pjest percjellese edhe kompjuterin dhe eshte ne gjendje shum te mire
044 408 471 049 450 776
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim