Nxemje qendrore me thengjill, dru ose naft

Shitet nga: Safeti 31 Tet 19:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 100 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
Shes komplet paisjet per nxemje qendrore .
Jan ne gjendje shume te mire
Servisimin ja kam ba para pak muajsh ku ja kam vendos brineein e ri
I kam 2 kazana te naftes ka 1500 litra secilin
Pumpa eshte e re dhe mundet mu pardor edhe me thengjill ose dru perpos naftes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim