PJES TE VETURAVE AMERIKANE, TE GJITHA LLOJEVE

Shitet nga: BASHKIM 18 Qer 06:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
TASH GJINDEM NE KOSOVE
SHE PJES TE VETURAVE TE NDRYSHME AMERIKANE ,GJINDEM NE NEW YORK ,
PJEST MUND TE VIN NE KOSOVE SI MAS POROSIS ,ME POST ,QE MUND TE JET 8,DERI 10,DIT
ME POST TE SHPEJT DHL 3 DERI 5 DIT SI DHE ME ANIJE 4,DERI 6 JAVE .
SI DHE SJELL VETURA NE BAZ TE POROSIS NGA NGA TE INTERSUARIT
MUND TE JU JAP EDHE KONTAKTIN NE KOSOVE QE ESHT NIPI LAVDIM DAJAKU
PER GJDO POROSI DO TE JU NJOFTOJ PER QMIMET ,TE CILAT I KEMI TE ARSYSHME
DO TE PUNOJM ME SHKRIM ME EMALA ,
JU MIRPRET
BASHKIM KASTRATI NEW YORK
LAVDIM DAJAKU PRISHTINE 045-579-540 celular (dhe viber)0SE BASHKIMI KASTRATI 00377-44-377-234 viber ose new york ++1-631-639-4951 CELULAR OSE (VIBER)
ose ne email kastratibashkim@hotmail.com


audi.bmw.citroen.peugeot,mercedes,golf.passat.polo.opel.corsa.vectra.omega.astra.calibra.banesa.troje.usb.pc.tv.kafshe.qen.1.2.3.4.5.6.7.8.9. tiguan.lloptop.vetura.pasat bmw audi golf mercedes
ALFA ROMEO, BMW, X5 AUDI,CHEVORLET, CITROEN,DACIA , , Fiat FORD, OPEL, CORSA, ASTRA, VECTRA, HYUNDAY, JEEP,KIA, MAZDA, MERCEDES MITSUBISHI PEUGEOT RENAUL CLIO , SKODA SUZUKI SMART TOYOTA 4RUNNER 4X4 VOLVO VOLKSWAGEN VW POLO GOLF PASSAT CADDY
VOLKSWAGEN VW GOLF POLO BORA CADDY LUPO PASSAT SHARAN T4 TUAREG VENTO
AUDI A2 A3 A4 A6 A8 A 80 A 100
JEEP GRAND CHEROKEE Q7 X1 X3 X5 X6 Q3 Q5 Q7 R8 ML XC 90 TOUAREG
MAZDA
MERCEDES 190 200 230 220 A140 A160 A170 A180 B170 B180 B 200 C 180 C200 C270 C 220 E200 E220 E240 E270 CDI E320 ML 270 ML 320 ML 420 sprinter kamionet kamion
CHEVORLET AVEO AUTO-ONLINE CAPTIVA KALOS MATIZ
FIAT PUNTO DUCATO STOLO
FORD FIESTA FOCUS GALAXY MONDEO TRANSIT
HONDA ACORD CIVIV A
HUNDAY ACCENT GETZ H100 i10 i20 i30 SANTA FE TERACAN
NISSAN TERRANO RENO CLIO MEGANA SHKODA FABIA OKTAVIA VOLVO V40 V70
TOYOTA 4RUNNER AVENSIS COROLLA LAND CRUISER
OPEL ASTRA CORSA VECTRA VEKTRA ZAFIRA
PEUGEOT 206 306 307 406
,Kamion,Autobus,Banesa,Kompjuter,Bilardo,Celulare,Nokia,Samsung,Sony Ericsson,LG,Blackberry,Iphone,Banes..
PER KETO MAKINA:

KOMBI, FURGON,ALFA ROMEO, BMW, X5 AUDI,CHEVORLET, CITROEN,DACIA , DAEWOO, FIAT, FORD, OPEL, CORSA, ASTRA, VECTRA, HYUNDAY, JEEP,KIA, MAZDA, MER

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim