PJESE PER KONTROLLIM TEKNIK TE VETURAVE

Shitet nga: PJESE PER KONTROLLIM TEKNIK TE VETURAVE 23 Mar 19:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 500 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
Shes paisjet per kontrollim teknik valaket per testimin e ferenave te veturave

Jan te ruajtra dhe funksionale
Jan te llojit MAHA prodhim gjerman.

Per me shum info ne 045 30 11 30
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim