Paisje pune nga gjermania..

Shitet nga: Xhoni 15 Tet 01:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
Shesim maqina te ndryshme gjermane me shumic dhe pakic te firmes Metabo
5 vjet garancion
qmimi me marrveshje
nr tel: viber: 0049 176 8338 707
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim