Partikel filter off

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Pitstop motorsport 23 Qer 11:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
Çkyçje të sigurtë nga sisteimi i PARTIKEL Filterit ,AdBlue sistemit dhe EGR ventilit për të gjitha llojet e veturave me sistemin EDC16 si dhe modelet e fundit EDC17 përfshirë modelet si :

Skoda 1,6 TDI & 2,0 TDI (2008-....)
Golf 6 1,6 TDI & 2,0 TDI (2008-....)
Tiguan 2.0 TDI
Crafter 2.5 TDI
Touareg (2005-2014)

Audi Q7 3.0 TDI, 4.2 TDI (2006 - 2014)
Audi B8 2,0 TDI, 2,7 TDI & 3,0 TDI (2008-2014)
Audi C7, 2,0 TDI, 2,7 TDI & 3,0 TDI

Mercedes W204, W212 (2008-2014)
Sprinter (2004 - 2014)

Veturat aziatike Mazda, Nissan , Hyndai, Kia

Garantojmë për eliminim profesional .

www.tunningservice.com
www.facebook.com/tunningservice

partikell, dpf, fap
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim