Pedale per autoshkoll

Shitet nga: Autoshkoll 09 Mar 08:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
Pedale per autoshkoll komplet me pasaqyre
Me te gjithe shrafat e nevojshum.
Per golf 6
Kemi Edhe per Golf 4, Golf 6 si dhe Golf 7
045 396 739
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim