Pelet

Shitet nga: Alban 21 Shk 18:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

279 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
Shes pelet te cilesise se larte i pa perzier me zall dhe qese etj
I ruajtur ne garazhe
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim