Perfaqesues i autorizuar per Diagnoza te veturave

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AutoDiagnoza 01 Jan 00:00 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
Shesum diagnoza dhe kompjuter profesional per diagnostifikimin e te gjithave veturave,me trajnim,me garancion dhe instalim falas.


Per ma shum kontaktoni ne numrin 044260318
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim