Pjese per Audi A3 Sportback 2.0 TDI 2007

Shitet nga: Audi A3 21 Nën 14:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
Shes pjese te ndryshme origjinale per Audi A3 Sportback 2.0 TDI 2007, si:
Farat Bi-Xenon me rregullim automatik te ndricimit komplet;
Dritat e pasme komplet;
Karrikat sport te lekures me mbishkrim "S-line" dhe me ngrohje;
Tapeciri i dyerve me design sikur te karrikave;
Konsola e mesit (ndermjet karrikave)
Vollanin sport multifunksional te lekures me logo "s-line";
Krillat anesore, Hauben, branikun dhe shinin mbajtes te branikut.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim