Pjese per Toyota

Shitet nga: ben 24 Nën 09:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
Shes pjes te reja dhe te perdorura
per shumicen e toyota nga viti 2000 e deri 2017 .
toyota 4runer , toyota Hilux , toyota Rav4 , benzi dhe dizell toyota Landcruizer ,etj

kontakt 044 150 475
viber+377 44 150475Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim