Plin per veture

Shitet nga: Rasim 13 Mar 18:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
Shitet plini per vetur eshte ne gjendje te rregullt me te gjitha pjeset komplet , plini eshte i montuar ne veture dhe punon shum mire qmimi sipas marrveshjes , per me shum na kontaktoni ne tel
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim