Pompe benzine (pompe derivateve) VW ORIGJINAL

Shitet nga: Amir 01 Jan 21:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
Shes pompe te benzines Origjinal per VW, pjese ne paketim origjinal dhe ne çese jo te hapur! Çmimi bleres ne VW 290€.
Shiqo foto
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim