Qelsa per Astra H, Zafira B

Shitet nga: Veton 22 Mar 13:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 EUR   10 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
Shes Fotrolla per qelsa te OPELL-it

Specification:
Compatible with:
for Vauxhall/Opel Astra H dhe Zafira B
Color: Black
Transponder Chip: NO
Electronics/Battery: NO

Te interesuarit:
Tel: 049/200-767
Vibesr: +38649200767
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim