REGLLAZH KOMPJUTERIKE

Shitet nga: L I L I 31 Maj 22:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 450 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
Shes aparaturen Moderne, Kompjuterin per REGLLAZH te firmes FMC
Komjuteri eshte ne gjendje TIP TOP punon fenomenal si dhe posedon
Programin per te gjitha llojet e veturave si dhe te gjitha paisjet tjera percjellese
Kompjuteri i regllazhes eshte i importuar nga gjermania
Kompjuteri eshte i firmes FMC JON BEAN dhe ka programin e te gjitha llojeve
Te veturave ( vertet te gjitha llojeve te veturave)
Deri ne vitin 2012 dhe disa lloje deri ne 2013 posedon gjithashtu printerin e adekuat per kete
Pune, posedon 4 aparatura ( kamerat ) matese me kabella si dhe kabell rezerv
Githashtu ka 4 mbajteset speciale te kamerabe matese extra per
Mercedes dhe BMW gjithashtu ka edhe bllokuesin e frenit dhe te timonit
Posedon edhe digitronin i cili perdoret sipas nevojes si dhe matesin e shtypjes se ajrit
Te gomave gjithashtu jan edhe 4 pllakat 2 rrotulluese dhe 2 levizese si dhe vinqi hidraolik
Deri ne 10 ton te gjith jan ne gjendje te regullt dhe shum te rujtme si dhe UPSin Ni vit te vjeter
Komjuteri eshte ne prishtin per qdo info tel.044117035 ose 049117035
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim