Raft

Shitet nga: Beni 25 Jan 13:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
Raft i cigareve•••• si dhe kamera per market kemi.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim