Reklame e cila vendoset mbi veture (reklama per ..

Shitet nga: Ibrahim Bajgora 06 Shk 10:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
Shes reklamat te cilat jane shume pak te perdorura. Reklame e cila vendoset mbi veture (kryesisht per taxi) dhe sa i perkete dimesioneve shih fotot e bashkangjitura.
Cmimi i reklames eshte tejet i volitshem dhe sipas marreveshjes.
Sasia e mbeture e tyre eshte 40 cope.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim