Sensorë per vetura

Shitet nga: Premtim 20 Shk 18:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

35 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
Shesim sensor per vetura. Posedojm te gjitha ngjyrat. Sensorët vijn se bashku me kabllot percjellese, 4 sensor, baza e kyqjes, si dhe treguesi i distances se objektit i cili mban ne vete nje zvoqnik (autoparlant) per sinjal si dhe burgia per montim. Jane shum praktik per t'u montuar edhe vetë, punojnë me rrymë 12V. Keshtu qe mund te lidhen ne drita te mbrapme. Posedojme baze + 4 sensora (vetem per mbrapa) si dhe baze + 8 sensora ( para dhe mbrapara ). Mund te telefononi ne qdo kohe ne tel si dhe viber: 0038649279643
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim