Senzor per ajer dhe sonde e ajrit per HDI 2.0

Shitet nga: bujar hajra 09 Shk 20:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
Shes senzorin dhe sonden per rregullimin e ajrit te motorrit HDI 2.0. senzori dhe sonda jane ne gjendje te rregullt te përdorura. cmimi eshte 30 euro per senzor dhe 30 euro sonda.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim