Senzora dhe Shpric Per Larje

Shitet nga: Arsim 28 Mar 10:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
Senzorat jan te part dhe te mramt .
Senzorat Dhe Shprici Per Larje jan te Ardhur nga Gjermania.

Për ma shum kontaktoni
Tel 044669988 / VIBER +38649570460
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim