Servisim i Traktorve --Rakovica,Ferguson.Torpet..

Shitet nga: Rakovica 07 Mar 09:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
Servisim i Traktorve Riparojme --Rakovica,Ferguson.Torpet,Ursuz, Etj

Kryejm servisimin dhe riparimin e te gjithe llojet e mjeteve te bujqesise
Gjindemi ne Mitrovice
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim