Shes Gjenerator

Shitet nga: Prishtine 27 Nën 11:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
Gjeneratori eshte i ri..i pa perdorur..kurr, vetum nje here kur eshte ble eshte ndezur..gjeneratori ka ndejtur ne Podrum disa vite...dhe hala eshte me paketim..eshte ne gjendeje perfekte.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim