Shiten farat dhe shtopat per golf 6

Shitet nga: Gjergj 18 Nën 12:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
Shiten farat dhe shtopat per golf 6 shum pak te perdorura
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim