Shitet GjysemAlfa

Shitet nga: Faton Selmani 09 Tet 18:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
Shitet shproeti Gjysem Alfa ne gjendje shume te mire dhe ngroh shum mire
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim