Shitet fari i majte per golf 7 dhe nenkrilla 2pjes

Shitet nga: ilaz 22 Dhj 13:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR   500 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
Fari eshte ne gjendje rregullt dhe eshte hek nga golfi highline golf7 eshte xenon, bi xenon, led dhe i ka 3 trafo, 2 i ka ndersa 1 duhet me e ble.
dhe nenkrilla e anes majte 2 pjeseshe.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim