Shtopa per VW Golf 6

Shitet nga: beni 02 Mar 20:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
Mundemi MESE VIBER SHTOPAT GJENDEN PRISHTINE

Mundeni edhe mes viberi +4917640230576


Shes shtopat e golf 6 vetem te mbrapate komplet jane 4 cop 2 te mdhajate dhe 2 te vogla jane origjinal te vw per golf 6 jana te reja te pa perdorura te ardhura nga gjermania.


SHTOPA JANA KOPLETE TE DJATHTIJE DHE I MAJTI KOPLETE JANA ORIGJINAL TE VW DHE JANA TE PA PERDORUR:
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim