Simulatori per Boshpumpa me EDGJ

Shitet nga: Agush 03 Mar 13:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
Shitet Simulatori per testimin dhe shtellimin e Boshpumpave elektronike EDGJ (WW, MERCEDES,BMW, AUDI, RENAULT, NISSAN, etj, Simulatori eshte i ri me pak ore perdorimi, eshte i prodhimit Italian i firmes INJECTION POWER DETEQ ERT 45R, te interesua per me shum detaje mund te na kontaktoni permes email adreses muhamed_gerguri@hotmail.com si dhe permes telefonit +377 44 262 470; + 377 44 179 784.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim