Te gjitha pjes per fiat coupe

Shitet nga: fiat 23 Shk 17:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
Shesh pjes per fiat coupe

fellna
menjaqin
diznat
dyert
auba
frenat
trapi i par
trapi i mram
Klimen
alternatorin
pumpen e ujit
pumpen e vajit
timonin me airbag
komplet interiera e brendshme
komanden dhe komplet instalimin
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim