Timon BMW

Shitet nga: Dren 27 Shk 22:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
timon me gjithe airbag per bmw seria 1 dhe 3 (e87,e88,e90...) ne gjendje te rregullt shum i rujtun
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim