Tuning files

Shitet nga: bujar 04 Mar 15:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
Shes tuning fajllat e modifikum per te gjitha makinat ne 3 dvd , per chip tuning apo ngritje te kw(ps) ne makin si dhe shum programe qe perdoren per tuning files me qmim minimal pe 20 euro poashtu Autodaten e shum programe tjera i keni gratis
Poashtu ofrojme Autodijagnoza me porosi per te gjitha llojet e makinave dhe nga me te lirat e deri tek me te shtrejtat , per te gjitha ne info bujar1979@live.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim