U shit FLM MERRJEP

Shitet nga: Shitet Motorr1.2 18 Maj 16:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
Shitet motorri 1.2 benzin,ne gjendje shum te mire .motori eshte per opel.korsa po ben edhe per opel kadett 1.2c motori eshte i vitit 1987 dhe posedon te gjitha pjeset me nje fjal komplet. Motori edhe ne gjendje te testohet per bleresit e interesuar. e jap komplet me menjaq alternator anllaser etj pra komplet. Qmimi i arsyeshem dhe i diskutueshem. Nese keni nevoj edhe per montim mundemi me ja kry ne me marrveshje. Falemnderit per mirkuptimtel: 044706598/ Viber: +37744706598
045678581
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim