VARRSE PER QELS _

Shitet nga: VW 31 Tet 19:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
SHES VARRSEN LOGON PER QELS TOYOTA

LOGO QELSI PER TOYOTA E RE PA PERDOR ME KUTI bOX SPECIAL PREJ METALI FORMA KATROR MASAT 4.5.CM X 3.CM MATERIALI I LOGOS QELIK STAINLESS STEEL.KJO LOGO ESHT E BLEME NE ANGLI NE DYQANIN TOYOTA ORIGINAL PARTS

VW.WOLKSVAGEN,GOLF,TOURAN,PASATVARRSJA GJENDET DIREKT NE PRISHTINE
PER TI PARE TJERAT MODELE KERKONI VARRSE
VOLKSWAGEN,POLO,JEETA,JETTA,PASAT,PASSAT,TOURAN,TIGUAN,TOUAREG
VARRSE MBAJTSE QELS QELSI VETURA BMW MERCEDES BENZ JAGUAR,
AUDI OPEL FORD RANGE ROVER TË TJERA VW GOLF PASSAT POLO BMW X3 BMW X5
X6A,S,D,F,G,H,J,K,L,P,Q,W,E,R,T,Y,U,I,O,P,Z,X,C,V,B,N,M,SH,ZH,GJ.XH,VETURA,VETURE.
QELS,QELSI,QELSA,PILOT,VETURA,AUDI,BMW,OPEL,MERCEDES,FORD,SEAT,JAGUAR
VW,GOLF,PASSAT,POLO,TOURAN,TOUAREG,PORSCHE,FERRARI,LAMBORGINI,RENAULT,
KIA,HYUNDAI,TOYOTA,MITSUBISHI,JAGUAR,ROLLS ROYC,AUTOPJESE,MOBIL,TELEFONA,NOKIA
VARRSE,MBAJTSE,TREGER,TREGERA,BAGAZH,BAGAZHI,AKSESORE,RIMORKIO,FARA,DRITA,
ARMOTIZERA,KRILLA,NGJYRA,SHOFERSHAJME,VOLLAN,KARRIKA,ULSE,TIMON,MOTORR,DIESEL
LG,HTC,SAMSUNG,SAMSUNG GALAXY,IPHON,IPHONE,IPHONA,APARAT,CANON,NIKON,OLYMPUS
PORSCHE.LAND ROVER,RANGE ROVER BMW X3,BMW,X5,BMW X6 QELSI ,QELSA,TE TJERA
LAND ROVER ,RANGE ROVER,KIA,BENZ,AUDI,QUATTRO,BMW X3,X5,X6,525,530,535320,330.
SHTEPI,SHTEPIJA,BANES,BANESA,TROJE,MOBILJE DHE INVERTAR,KOMOD,KOMODA,TAVOLIN
TAVOLINA,DOLLAP,REGALL,TEPIH,TEPIHA,KUZHIN,KUZHINA,DHOMA GJUMI,MJETE PUNE
BOSCH,MAKITA,HILTI,FLEX,METABO,EINHELL,KASTEFON,RADIO,PIONIR,JVC,KENWOD,LG
PANASONIC,TV,GRUNDIG,BEKO,SONY,SAMSUNG,TOSHIBA,LLOPTOP,ACER,DELL,PHILIPS
CAMER,CAMERA,FOTOAPARAT,CANON,NIKON,IPHON,IPHONA,
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim