VAS ODIS ODIS E me ElsaWin GRATIS

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AutoDiagnoza 01 Jan 00:00 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
Diagnozë për VW,AUDI,SEAT,SKODA deri 2016.
VAS 5054A përdoret nga serviset e autorizuara të VWs.
Githashtu mund te instalohe edhe ODIS, programi i fundit i VWs
Kjo diagnoz punon me kabëll dhe bluetooth(pa kabëll)
deri në 10 metra. Mundëson regjenerimin e
diesel partikel fiterit në vetura të reja, leximin,
fshirjen e gabimeve,leximin e senzorëve dhe
kodimin e shumë tjera.


Diagnoza mund te instalohet ne keto gjuh(ndrrimi i gjuhes i munshem pas instalimit):
Anglisht, Gjermonisht,italisht,Norvegjisht,Serbisht,Turqisht,Slovenisht


Instalimi dhe trajnimi jone FALAS, diagnoza vjen me fletgarancion prej 6-12 muaj.

Me diagnoz instalohet Autodata dhe libri i perdorimit FALAS.

Mund te na kontaktoni dhe te provoni diagnozen qdo dite ne Prishtine, per te vertetuat kualitetin, nese nuk mund ta vini ne prshtine mune te caktoni je termin dhe do te vin te ju gjat javes.

Githashtu kemi programa edhe updata per autocom,mercedes benz xentry(DAS),bosch ESI etj vetem na kontaktoni.

Per diagnozat tjera vetem kerkoni ne merrjep me fjalen: obddiagnoza

Katalogu i te gjitha paisjeve http://tinyurl.com/obddiag

ose ne ne kerkoni ne Facebook me : autodiagnozakosoveNuk ka shpallje të vizituara
Në fillim