Zingjire per xhip

Shitet nga: emri 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
Shes zingjire per xhipa dmth per profil 17. Zingjiret jan te ri dhe te perdurur ne kuti.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim