audi b4 per pjes

Shitet nga: nehat 08 Nën 20:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
kena pjes per audi b4 edhe dyr gepek shofershajme lladnjak motorr 2,0 per audi dhe shum pjes tjera
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim