bagazh per vetur 135cm,90cm,35cm--------------..

Shitet nga: avdi 06 Krr 16:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
shes bagazhin E RI per veture
ka keto dimensione 135cm,90cm,35cm
bagazhi posedon mbajtset e veta
por mund te meret edhe veq
tel 044 170 898 dhe 049 170 898 prishtine
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim