bagazh per veture 220cm 85cm35cm

Shitet nga: xxxxxxx 28 Krr 14:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

95 EUR   130 EUR

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
shes bagazhin per veture
me dimension 220cm 85cm35cm
eshte me mbajtse te veta ,,,,,,,,,,,,
...per ma teper
tel 044 170 898 dhe 049 170 898 prishtine
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim