bagazha per vetura te ri

Shitet nga: avdi 04 Dhj 11:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
shes bagazha per vetura
per ma tepere
tel**whatsApp** 044 170 898
dhe **viber ** 049 170 898

prishtine
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim