bagazhe,qante per biciklete me 8 xhepa --2

Shitet nga: avdi 04 Krr 14:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
shes bagazhin ,qanten per biciklete
e ardhur nga zvicrra kjo qnte ka 8 gjepa +2 per shishe shume e mire aaaaaaa
gjendemi ne prishtine tel 044 170 898 dhe 049 170 898 viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim