bagazhi per vetur i ri

Shitet nga: xxxx 17 Shk 08:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Prishtinë
Pajisje : Të tjera
shes bagazhin per veturw
ma teper
044 170 898 dhe 049 170 898 viber
Prishtinë
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim